Download putty ssh for windows

logo-sm
Türkiye Yaşam Sayfaları
Berber Hizmetleri...
Evde Berber Hizmetleri .. Erkek Kuaförleri .. Saç ve Sakal Traşı ...

SAC_BAKIMI
Günümüzde erkekler de kadınlar kadar itina gösteriyorlar saçlarına neredeyse ... Tabii ki bir erkek için en önemli özellik değil güzel saçlar ama yine de hak vermiyor da değiliz .. İlk bakışta karşımızdakini en çok etkileyen dış görünüm unsurlarından biri .. Bu karşımızdaki çok hoşumuza giden bir hanım veya bizi işe alaacak olan dolayısıyla kılık kıyafetimize de bakan bir işveren olabilir.. Dolayısıyla her halukarda bakımlı bir erkek olarak saçlarımıza gerekli itinayı göstermeliyiz ..

Biz yanlızca bunun çok abartılmasına ve bu uğurda insanların nerdeyse servetlerini harcamasına yani herşeyde olduğu gibi "aşırılığa" karşıyız ..

Bu arada kuaförlerin aldığı ücretlere gelince bunun da bir standartı olmasını ve her önüne gelenin bu işi "yapmaması" yani bu kişinin önce ciddi bir eğitimden geçmesi gerektiğini düşünüyoruz ..


EVDE BERBER HİZMETLERİ .. EVDE TRAŞ
Berbere gidemeyen yaşlılar, hali vakti yerinde olup berber ortamına girmeden "keyifle" ve ayrıcalıklı olarak traş olmak isteyenler ve hatta çocuklar için bu hizmeti evde alacak müessese veya eleman bulmak oldukça zordur günümüzde.

Güvenilir, uyumlu, hoşsohbet tabii ki en önemlisi işinin ehli .. ve de traş olacak kişini ayağına gelecek elemanı nasıl bulmalı acaba :)

Bu sayfanın yazarı bu konuda bir hizmet vermemektedir .. Fakat böyle bir hizmeti veren kalifiye ve kaliteli bir zanaatkarı tanımaktadır ..Bu berber ustası bu hizmetini evlere de götürmektedir ..

Kendisi hakkında gerekli bilgiler ve iletişim bilgileri YANDADIR .

Hayırlı ve Keyifli Traşlar :)

Download PuTTY free MURAT KUAFÖR
MURAT ŞEN babadan geçen bu mesleği 22 yıldır sürdüren bir berber ustasıdır. Dükkanı Sahrayıcedid semtinde olup geniş ve devamli bir müşteri portföyü vardır. Murat Şen Kadıköy yakasında evlerde de hizmetini icra etmektedir. Yakın bölgeler (Erenköy, Sahrayıcedid, Göztepe, Caddebostan vs) için aldığı ücretler aşağıda belirtilmiştir. Diğer bölgeler için karşılıklı görüşüldüğünde ücret farkı söylenmektedir.

ÜCRETLER : Sakal Traşı 12 TL / Saç Traşı 25 TL
Kuaför Salonu Telefonu : 0216 350 44 55

 


ERKEKLERDE SAÇ BAKIMI

Ftp Putty DownloadSAĞLIKLI SAÇLARA SAHİP OLMAK İÇİN

2 ayda bir kestirin, ılık su ile yıkayın ve kremi sadece uçlarına sürün.

Saç bakımında dikkat etmeniz gereken diğer hususlar şöyle:

Jöle sürünce saçlar dökülür mü? Jöle saçta 2-3 gün kalırsa havasız bıraktığı için saç dökülür. En azından ertesi gün saç yıkanmalıdır.

Mevsim dönümlerinde saçlara özel bir bakım uygulanmalı mı? Bu konuda her zaman bir bakım yapmak lazım. Belli markaların şampuan, krem ve serumları her zaman değil ama mevsim dönümlerinde kullanılmalı.

2 ayda bir saçları kestirmek gerekir mi? Saçlar ucundan alınınca daha sağlıklı olduğu için çabuk ve dengeli uzar. 2 ayda bir saç kesimi normaldir. Böylece şekli de bozulmamış olur.

Saçın her gün yıkanması zararlı mıdır? Saç kendi yağında kalmalıdır. Ama mesela günde 3 şampuan yapıyorsanız zararlıdır. Her gün yıkansa bile 1 şampuan yeterlidir.

Saç için özel bir krem kullanılmalı mıdır? Her zaman saçın ucuna uygulanmalıdır. Çünkü krem saçın dibini yumuşattığı için saçı döker.

Saç nasıl suyla yıkanmalıdır? Saçları ılık suyla yıkamak daha iyidir. Ilık su saçı parlak yapar. Yıkama sonrasında 1 kez soğuk su tutulmalıdır. Çünkü hem beyin rahatlar hem de saçlar canlanır.

Saç sağlığı için en önemli olan diyetin içeriğidir. Protein açısından yetersiz diyetler, saç köklerini dinlenme dönemine sokarak, proteinden tasarruf etme yoluna gider. Bu ağır diyetleri takiben 2-3 ay içinde yaygın saç dökülmesi görülebilir.

 


SAÇ EKİMİ VE SAÇ EKTİRME HAKKINDA

Günde yaklaşık olarak 90-100 adet saç telinin dökülmesi normal kabul edilir ve bu saçların yerine yenileri çıkar. Baştaki saç sayısı ve saç kalınlığı kişiden kişiye değişebilir. Ayrıca, yaşa bağlı olarak saçın büyüme hızı da değişir. Erkeklerde saç dökülmesi genelde alında ve tepededir. Başın arka kısmında saç dökülmesine rastlanmaz. Bunun nedeni iki farklı saç kökünün olmasıdır. Alındaki ve tepe bölgedeki saç kökleri Testosteron Hormonuna duyarlıdır ve bu hormon bu bölgelerdeki saç köklerine zarar verdiği için Erkek tipi saç dökülmesi buralarda gerçekleşir. Diğer bölgelerdeki saç kökleri, Testosteron Hormonuna duyarlı olmadıkları için dökülmediğinden, bu bölgelerden alınan saç kökleri, dökülen bölgelere ekilir. Bu ekilen saç kökleri Testosteron' a karşı duyarlı olmadıkları için, yeni ekildikleri bölgede de "Testosteron'a bağlı dökülme" göstermezler. Ayrıca, kişinin kendi saçı kullanıldığı için de görüntü gayet doğal olur.

Saç Ekimi işlemi tamamlandıktan sonra, kişi evine dönebilir. İlk 2 gün saçlar yıkanmaz ve bu süreden sonra saç her gün özel bir madde ile yıkanır. Saç ekiminden birkaç gün sonra alın bölgesinde şişlik ve morluklar oluşabilir, fakat bu geçici bir durumdur ve 1-2 gün içerisinde bu şişlik ve morluklar kaybolur. Yeni ekilen saçlar bir süre sonra dökülürler ve yaklaşık 3 ay içerisinde yeniden çıkmaya başlarlar. KUAFOR_MODELSaçlar alındıkları bölgedeki büyüme hızları ile saçın ekildikleri bölgede büyümeye devam ederler ve bu saçlar, yukarıda da belirttiğimiz gibi, dökülen bölgelerdeki saç köklerinden farklı yapıda oldukları için, dökülmezler. Herkesin saçındaki dökülme ve açıklı oranı farklıdır. Bu nedenle kişi uzman bir hekim tarafından muayene edilmeli ve hangi bölgelere ne sıklıkta saç ekileceğine karar verilmelidir

KAYNAK : SAGLIKLISAC.COM

NOT : Bu bilgiler internet ortamından temin edilmiş olup tamamen bilgilendirmek amacıyladır. Burada yazılan bilgiler doktor tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Sitemiz 3. kişilere karşı bununla illgili herhangi uygulamalarından dolayı hiçbir sorumluluk taşımaz.

İSTANBUL'DA BAZI ERKEK KUAFÖRÜ ADRESLERİ

 

ANADOLU YAKASI
MURAT ŞEN S. CEDID (216 350 44 55)
VİZYON KUAFÖR - ÜSKÜDAR
TURUNCU KUAFÖR - ÇEKMEKÖY
MC KUAFÖR - KADIKÖY

AVRUPA YAKASI
ERDEM KIRAMER - ETİLER
ŞÜKRÜ DUDU - AKATLAR
FASHION KUAFÖR - ŞİŞLİView My Stats

DİKKAT : YUKARIDAKİ BİLGİLER YALNIZCA İNTERNET ORTAMINDAN DERLEDİĞİMİZ HUSUSLARDIR. BU BİLGİLERİN KULLANIMINDAN DOLAYI OLUŞABİLECEK OLAN HERHANGİ VE HER TÜRLÜ MADDİ VEYA MANEVİ ZARARLARDAN ÖTÜRÜ VIDEOSOFTURKEY SITESI' NE RÜCU EDİLEMEZ VEYA HİÇBİR SORUMLULUK VE MESULİYET YÜKLENEMEZ. BU NEDENLE HERHANGİ BİR HAK VEYA TAZMİNAT TALEP EDİLEMEZ