Download putty ssh for windows Cute FTP Pro download putty

Standartlara uygun saklama kapları kullandığınızda besinleriniz
koruma altında olur, ömürleri uzar

Saklama kaplarınızı
mikrodalga fırınınızda ve bulaşık makinenizde güvenle kullanabilirsiniz.

Download PuTTY

Web Sitesi : www.ucsan.com.trPutty Win7 Download

SAĞLIKLI PLASTİK EŞYALAR NASIL OLMALIDIR

Uluslararası standartlara uygun olarak imal edilen ve bunu gösteren belgeye sahip olan plastik ürünler sağlığa zararlı değildir.

Plastik Ürün veya şirketin bu belgeye sahip olup olmadığı, ürün etiketlerinde, ürün ambalaj yazılarında, şirket katalogunda, şirket internet sitesinde rahatça görülebilir veya ilgili firmayı aranarak bu belgelere sahip olup olmadığı sorulabilir.

Ürünü kullanılan firmaların bu kriterlere ve belgelere sahip olup olmadığını incelemek sağlıklı kapların tercihinde yeterli olacaktır.

Özellikle Türkiye’de AB ile uyum sürecinde 1998 yılında başlayan gıda tüzüğüne göre plastik ambalaj ve kapları üretenlerin Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan gıda sicil sertifikası ve üretim izni alması gerektiği belirtilmiştir.

Fakat birçok market ve pazarda satılan plastik ürünler menşei belirsiz hammaddelerden hijyen şartlarına uygun olmadan, “kayıt dışı” adı verilen merdiven altı atölyelerde insan sağlığını tehdit ederek üretilmektedir ve haksız rekabete neden olmaktadır. Halkın alım gücünün düşük olduğunu bilen kötü niyetli üreticiler,  ucuz hammadde, ucuz boya ve hijyen şartları ile hiç ilgisi olmayan ortamlarda kontrolsüz üretimler yapmaktadır. Fiyatlarının daha düşük olması nedeniyle bu ürünler tüketiciler tarafından tercih edilmektedir.

Plastik ev gereçleri ve bilhassa mutfağınızda kullanacağınız ürünleri alırken şirketin gerekli kalite sertifikasına sahip olup olmadığına
bakınız ve araştırınız.

ÜÇSAN PLASTİK EV GEREÇLERİ
SAĞLIĞA UYGUN ÜRETİLDİĞİNİ GÖSTEREN
BÜTÜN SERTİFİKA VE KALİTE BELGELERİNE SAHİPTİR.